Жалюзи в Киеве. Жалюзи Киев.
Жалюзи, вертикальные жалюзи, шторы

т.(044) 227-43-24      

 
 
   

 

Каталог 

О нас

Вопросы

Фотогалерея

Полезная информация

Контакты - заказ

Вертикальные жалюзи

Горизонтальные жалюзи

Ролеты тканевые

  Главная

 

 

 
Что нового ?

 

ЦЕНЫ СНИЖЕНЫ

Обновился  прайс

 

Пополнился раздел Статьи.

 

 

 

Полезные статьи

 

Полезные ссылки:

Жалюзи, ролеты

  Вертикальные жалюзи

 

 

 

Жалюзи.kiev.ua - Жалюзи в Киеве.

ЖАЛЮЗИ.kiev.ua - шторы-жалюзи в Киеве

 

 Статьи о жалюзи

Горизонтальні жалюзі.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі 16 - 25 мм - компактні і зручні в експлуатації, можуть розташовуватися не тільки у віконному отворі, але і між подвійними рамами вікна, звільняючи простір підвіконня. Плавне регулювання світлового потоку здійснюється поворотом горизонтальних полотен навколо осі. Повне відкриття жалюзі здійснюється підняттям складених полотен вгору. Горизонтальні жалюзі - елемент, насамперед функціональний. Жорстка лінійність форм, утворена вузькими полотнами, наштовхує на думку про застосування їх саме в ділових інтер'єрах, що й породило свого часу міф про суто "офісному" призначення жалюзі. Хоча й горизонтальні жалюзі мають величезний вибір забарвлень. Що ж стосується функціонального призначення - застосування в приміщенні металевих горизонтальних жалюзі дозволяє, наприклад, знизити потужність встановлюваних там кондиціонерів, і, отже, зменшити їх вартість і кількість споживання електрики.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі


Горизонтальні жалюзі виготовляються з шириною стрічки (металевої смужки) як 25 мм, так і 16 мм.

 Горизонтальні дерев'яні жалюзі 25 - 50 мм.
 Жалюзі з дерева роблять сучасні інтер'єри більш теплими і затишними. Жива сила дерева - запорука Вашого спокою і гарного самопочуття. Такі жалюзі стануть чудовою прикрасою кабінету і вітальні, надавши їм особливий стиль. Жалюзі виготовляють тільки із спеціальних порід дерева і покривають шаром захисного лаку, що забезпечує їх довговічність і підвищує стійкість до вигорання на сонці. Ширина ламелей дерев'яних жалюзі може бути 25 і 50 мм.

 Ламелі дерев'яних жалюзі виготовлені з американської липи. Ця порода дерева виростає в північних районах з помірним кліматом.

Горизонтальні дерев'яні жалюзі.

 Використання саме цього матеріалу зумовлено рядом позитивних властивостей. При питомій вазі 418 кг/м3 готовий виріб має незначною вагою, а міцність дерева знижує ризик розщеплення ламелей. Фактура поверхні гладка, природний малюнок дерева яскраво виражений, що дозволяє отримати при тонуванні більш глибокі кольори.

Жалюзі Венус - горизонтальні алюмінієві жалюзі, спеціально спроектовані для кріплення безпосередньо на пластикові вікна.

 Жалюзі Венус мають монокомандне управління, тобто відкриття / закриття жалюзі і поворот ламелей здійснюється за допомогою єдиного ланцюга, що набагато зручніше стандартної системи управління.

Завдяки оригінальній системі кріплення, жалюзі Венус легко монтуються на пластикові вікна впритул до склопакета, не займаючи при цьому додаткову площу вікна і не заважаючи відкриття стулки вікна.

 Жалюзі Венус також можливо встановити на дерев'яні вікна.

Жалюзі Венус - горизонтальні алюмінієві жалюзі.


Горизонтальні бамбукові жалюзі 25 - 50 мм. Притаманні тільки бамбуку фактура, малюнок і вишукані натуральні кольори чудово підходять як до витонченим східним, так і до нетрадиційних модерністським інтер'єрах. Дерев'яні жалюзі - ідеальне рішення для створення класичних і респектабельних інтер'єрів. Ширина ламелі 25мм та 50 мм.

Горизонтальні жалюзі пластик по дерево-прекрасно імітують структуру і колір відомих порід дерев і є одним з економічних способів прикрасити сучасне житло або офіс. Ширина ламелі 50 мм.

Алюмінієві жалюзі (міжрамні): горизонтальні жалюзі можуть бути встановлені між склом у внутрірамном просторі. При цьому елементи управління виводяться через заздалегідь просвердлений отвір в рамі. Межрамние жалюзі зручні тим, що, зберігаючи всі достоїнства звичайних, дозволяють ставити в отвір вікна горизонтальні жалюзі там, де звичайні горизонтальні поставити не можна.

 Алюмінієві жалюзі (мансардні): жалюзі даного типу призначені для установки на похилі або відкидаються рами вікон. Основна відмінність мансардних жалюзі і звичайних - наявність з обох сторін направляючих тросів, які утримують їх паралельно вікна при будь-якому куті нахилу.

 Кріплення на жалюзі.

 Для похилих вікон кріплення для жалюзі і троса встановлюються за допомогою шурупів, тому в рамі вікна робляться отвори. Нижні фіксатори троса встановлюються або на саму раму вікна, або на площину, перпендикулярну рамі, наприклад, підвіконня.

 Для установки на відкидати стулку мансардних жалюзі використовуються спеціальні кронштейни з зажимами, які дозволяють не робити отвори в рамі. Якщо Вам потрібно буде зняти жалюзі, поверхня ПВХ-вікон залишиться непошкоджене.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
   Жалюзи.kiev.ua  Жалюзі.kiev.ua