Жалюзи и рулонные шторы в Киеве.
Жалюзи, вертикальные жалюзи, шторы

т.(044) 227-4З-24

 
 
   

 

Каталог 

О нас

Вопросы

Фотогалерея

Полезная информация

Контакты - заказ

Вертикальные жалюзи

Горизонтальные жалюзи

Ролеты тканевые

  Главная

 

 

 
Что нового ?

 

ЦЕНЫ СНИЖЕНЫ

Обновился  прайс

 

 

Полезные статьи

 

Полезные ссылки:

Производим и устанавливаем жалюзи.

  Шторы-жалюзи вертикальные

 

 

 

Жалюзи.kiev.ua - Жалюзи в Киеве.

ЖАЛЮЗИ.kiev.ua - шторы-жалюзи, ролеты.

 

 Статьи о жалюзи

Оформлення вікон за допомогою жалюзі.

Оформлення вікон за допомогою жалюзі.

Зараз, мабуть, важко уявити собі сучасний офіс без сонцезахисних жалюзі. Вони дуже зручні і легкі в управлінні, ними можна повністю регулювати освітлення в приміщенні, відкриваючи, закриваючи і повертаючи деталі цього чудового предмета нашого інтер'єру.

Слово «жалюзі» прийшло до нас із Франції. Раніше це були дерев'яні пластинки, з яких робили своєрідні завіси на вікна. Зараз такі дерев'яних жалюзі практично зникли і не використовуюся. На зміну дереву прийшов алюміній і пластика, що набагато більш зручно ї красиво.

Жалюзі - це не просто вертикальні або горизонтальні планки, сучасні фахівці своєї справи виготовляють справжній витвір мистецтва, яке можна встановлювати на вікна самих вибагливих замовників.

Красиві, різнобарвні жалюзі, жалюзі з візерунками, самих різних систем і видів - все для споживача! Можна навіть самому придумати жалюзі для офісу, або квартири, і вам зроблять їх на персональне замовлення. А ще дуже красиві жалюзі з бамбука. Вони вологостійкі, досить міцні та довговічні. А неповторний малюнок і колір дозволить відчувати себе комфортно і зручно. Різноманітна форма, сплетення з соломки зроблять жалюзі з бамбука елітною прикрасою вашого будинку.

Так що не дарма вважається, що оформлення вікон за допомогою жалюзі - це найбільш сучасно, модно і красиво, ніж просто шори або гардини. Жалюзі бувають декількох видів, за типом кріплення - горизонтальними і вертикальними. Чим хороші перші? Їх дуже легко обслуговувати, навіть осів на них пил можна не вважати недоліком, так як витирати її зовсім не становить проблеми. Житлову кімнату горизонтальні жалюзі не дуже підходять, це, скоріше, офісні типи, хіба що для кухонного приміщення.

жалюзи оконные

Проте вертикальні жалюзі з задоволенням використовують у житлових приміщеннях - у спальнях та вітальні. Ці типи жалюзі бувають як пластикові, так і з тканини, яка оброблено спеціальним розчином, що не збирає пил. Які жалюзі кращі, повинні вирішувати ви самі, виходячи з того, яка у вас квартира, який у неї стиль і призначення. Якщо ж вибір жалюзі для вас є нерозв'язним завданням, у такому випадку краще скористатися послугами консультантів-заміряють, які прийдуть до вас додому із зразками жалюзі і порадять що більше підійде саме для вашої оселі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Материалы по теме:

Как правильно ухаживать за жалюзи.

Вертикальные жалюзи - купить шторы жалюзи для дома и офиса.

   Жалюзи.kiev.ua  Жалюзі.kiev.ua