Жалюзи и рулонные шторы в Киеве.
Жалюзи, ролеты

т.(044) 227-4З-24

 
 
   

 

Каталог

О нас

Вопросы

Фотогалерея

Полезная информация

Контакты - заказ

Вертикальные жалюзи

Горизонтальные жалюзи

Ролеты тканевые

  Главная

 

 

 
Что нового ?

 

ЦЕНЫ СНИЖЕНЫ

Обновился  прайс

 

 

Полезные статьи

 

Партнеры:

Современный элемент декора.
 

  Шторы-жалюзи вертикальные

 

 

 

Жалюзи.kiev.ua - Жалюзи в Киеве.

ЖАЛЮЗИ.kiev.ua - шторы-жалюзи, ролеты.

 

 О доме

Двері на шляхах евакуації.

Виходи не є евакуаційними, якщо в їх отворах встановлені розсувні та піднімально-опускні двері й ворота, ворота для залізничного рухомого складу, двері та турнікети. З цієї причини на виході з офісного будинку або торгового центру роторні автоматичні двері можуть використовуватися лише тоді, якщо поруч передбачені розпашні двері, ч / з які в цьому випадку і буде проходити шлях евакуації.


Варіанти, коли, приміром, в комплектацію дверей включається опція "складаються стулки", в наших умовах застосовуються для забезпечення проїзду ч / з двері людей на інвалідних візках або для провезення ч / з двері візків, що до того ж є зайвим, т. к.поруч, звичайно, передбачаються розстібні евакуаційні двері.


 Так чи інакше, зараз автоматичні складаються стулки вельми популярні у замовників. Різні виробники застосовують різні інженерні рішення, що дозволяють при потребі складати стулки і цим звільняти широкий прохід.Приміром, хтось використовує особливий метод кріплення стулки до центральної колони, що відстібається при надходженні сигналу на розблокування з наступним ручним складанням стулок. Хтось розробляє особливі механізми,дозволяють при надходженні сигналу тривоги автоматично "збирати" всі стулки.

 Обертові двостулкові двері великого діаметра оснащуються 2-ма або розсувними дверима. Ці двері можливо відкрити для кращої вентиляції приміщення, для провезення великогабаритних вантажів або для організації аварійного виходу.Замість орних величезні двостулкові двері можуть оснащуватися 2-ма розсувними дверима посередині. Їх відкриття може здійснюватися як руками, так і автоматично з використанням електричного приводу.

При оснащенні роторної двері інтегрованими розсувними дверима з електроприводом функція аварійного виходу виконується цілком автоматично.

 Безпека двері - в першу чергу

У країнах ЄЕС діють особливі європейські стандарти безпеки, яким відповідають всі вироблені обертові двері. Відповідність даної продукції стандартам має гарантувати безпеку роторної двері для людини.

Якщо говорити про те, як забезпечується безпека двері, то за винятком спеціального алгоритму, закладеного в роботу двері, існують елементи безпеки, якими повинна бути забезпечена кожна двері, особливо великого діаметру.

Роторна двері може, а в ряді випадків зобов`язана, бути оснащена наступними елементами і датчиками безпеки:

 * Горизонтальні рейки безпеки розташовані внизу на стулках дверей. У випадку спрацьовування - стулки зупиняються, і виробляється маленький реверс. Ч / з 3 сек.двері продовжить обертання із середньою швидкістю. Після одного повного обороту двері будуть обертатися з установленою швидкістю.
 * Вертикальні рейки безпеки встановлені на корпусі дверей і на що обертається нічний стулці. При спрацьовуванні одного з рейок двері буде зупинена відразу на 0,5 секунди, потім стулки провернутися тому. Ч / з 3 секунди двері продовжить своє обертання з уповільненою швидкістю. Після одного повного обороту двері будуть обертатися з установленою швидкістю.
* Оптичні рейки безпеки розташовані на верхній частині стулок дверей. Ці датчики контролюють область саме перед обертовими стулками. Якщо людина потрапляє в контрольоване датчиком простір, то двері уповільнює обертання, а після зупиняється.Потім як людина покине контрольоване датчиком простір, двері продовжить своє обертання з колишньою швидкістю.
 * Оптичні датчики, встановлені в стельових панелях над проходом. Вони контролюють входять і виходять, і знаходження людини в просторі проходу.Якщо людина зупиниться в контрольованому датчиками просторі, стулка почне сповільнювати своє обертання й зупиниться, якщо людина залишиться стояти в контрольованому датчиком просторі. Лише потім, як людина вийде з зони дії датчика, двері продовжить своє обертання з колишньою швидкістю.
* Кнопка аварійної зупинки. При натисканні на дану кнопку обертання стулок дверей відразу припиняється. Для повернення двері до нормального функціонування потрібно повернути головку червоної кнопки за годинниковою стрілкою.
 * Ручне розблокування інтегрованих евакуаційних дверей.
 Установка двері

Монтаж дверей може вироблятися як саме на готовий закінчений підлогу, так і на непідготовлений підлогу (тобто коли передбачається, що на стяжку згодом буде покладено якесь покриття).Установка на незакінчений покриття проводиться за допомогою предінсталяційного платформи, висота якої може змінюватись.Експлуатацію подібної платформи з вбудованою з зовнішньої 1 / 2 двері ванної, для накопичення і видалення зайвої вологи, що вноситься відвідувачами з вулиці, дозволяє організувати дренажну систему двері.

Для збору талої води і бруду, що падає з черевиків, в конструкції дверей ряду виробників передбачено спеціалізовану металева ванна, яка монтується під двері. Ванна конічної форми виконана з листової нержавіючої сталі і проклеюється по зовнішній стороні герметизирующей стрічкою.Поверх ванни кладеться круглий металевий лист, що складається з 4-х сегментів. Сегмент, який перебуває з зовнішньої сторони дверей, має отвори для видалення вологи. Поверх листа встановлюється покриття підлоги, яке має пропускати бруд і вологу. Злив ванни спрямовує воду в загальну дренажну систему будівлі або зливову каналізацію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Материалы по теме:

Противомоскитные сетки - лучшая защита дома от комаров.

Карнизы - история их возникновения.

Деревянные окна.

Ставни - как декоративная деталей дома.

Москитная "решетка" (сетка) для зашиты вашего дома от комаров.

   Жалюзи.kiev.ua