Жалюзи в Киеве. Жалюзи Киев.
Жалюзи, вертикальные жалюзи, шторы

т.(044) 227-43-24      

 
 
   

 

Каталог 

О нас

Вопросы

Фотогалерея

Полезная информация

Контакты - заказ

Вертикальные жалюзи

Горизонтальные жалюзи

Ролеты тканевые

  Главная

 

 

 
Что нового ?

 

ЦЕНЫ СНИЖЕНЫ

Обновился  прайс

 

Пополнился раздел Статьи.

 

 

 

Полезные статьи

 

Полезные ссылки:

Жалюзи, ролеты

  Вертикальные жалюзи

 

 

 

Жалюзи.kiev.ua - Жалюзи в Киеве.

ЖАЛЮЗИ.kiev.ua - шторы-жалюзи в Киеве

 

 Статьи о жалюзи

Плісе - кімнатні жалюзі.

Існує стійка асоціація "жалюзі-офіс". Ця асоціація легко з'ясовна, але вона руйнується при погляді на деякі типи новітніх цікавих систем. Є жалюзі, які навіть при великому бажанні не можна повісити в офісі - затишок і спокій, створювані ними, не налаштовують на робочий лад.

Жалюзі-плісе, або як їх ще називають - плісировані штори - один з найяскравіших представників домашніх жалюзі. Завдяки найширшої колірної гамі використовуваних тканин і здатності адаптації до будь-якій формі вікна вони успішно вписуються в будь-який сучасний інтер'єр і добре поєднуються з тканинами, використовуваними для декорування вікон.

жалюзі плісе

Жалюзі-плісе володіють всіма необхідними якостями: функціональністю, надійністю, простотою в монтажі і легкістю в експлуатації. Плісировані штори особливо зручні, якщо вікна мають неправильну форму (наприклад, трикутні, напівкруглі або навіть круглі) і нахилені, наприклад, скляні дахи в зимових садах.

 Передбачено два типи управління плісировані шторами:
 1.Мотузяне - підйом, і опускання полотна здійснюється за допомогою мотузки управління, аналогічно горизонтальним жалюзі. Даний тип управління можливо тільки в шторах прямокутної форми.
 2. Ручне - підйом, і опускання полотна здійснюється за допомогою ручки, закріпленої на рухомому карнизі. При цьому штора може збиратися вгору і вниз, а також можливе використання двох типів тканини (так звана система день-ніч).

 Система може бути виконана в білому і коричневому кольорі.

При експлуатації системи плісе тканина, особливо коли вона висить вертикально, з часом збирається великими складками внизу і створюється ефект нерівномірності. Тканина плісе, нарізана під форму вікна неправильної форми, буде відповідати цій формі тільки в тому випадку, якщо тканина рівномірно розподіляється по площі вікна.
 Якщо штора, наприклад, трикутної форми, тканина буде завжди правильної ширини в самому низу. Тим не менш, вона не буде повністю закривати вікно, якщо тканина в середині штори збиратиметься великими складками внизу. Перераховані вище недоліки вирішуються завдяки системі Equіpleаt, що представляє собою систему додаткових тасьм на задній частині полотна, що не дозволяють полотну провисати. Крім того, система Equіpleаt не передбачає пробиття отворів в тканині під мотузку, завдяки чому тканина прослужить довше і виглядає естетичніше.

 Зимові сади, мансардні вікна і відкидні стулки оформляються шторами за допомогою додаткових елементів. По суті, це та ж система, забезпечена додатковими тросами, які не дозволяють полотну відхилятися від похилої поверхні отвору.

 І ще один величезний плюс - догляд за плісе дуже простий - ці вироби легко стираються в теплій воді і сушаться в складеному вигляді.

Плісе - це одне з найсучасніших і модних рішень для прикраси вікон. З'явившись порівняно недавно, вона негайно завоювало визнання безлічі домовласників. За допомогою плісе сьогодні створюються найтепліші, комфортні, затишні інтер'єри. Воно склало гідну альтернативу горизонтальним жалюзі і рулонних штор, вдало поєднуючи в собі функціональність, оригінальність і привабливість. А, крім того, плісе практично універсально у застосуванні, що і послужило популярності штор плісе і жалюзі плісе.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
   Жалюзи.kiev.ua  Жалюзі.kiev.ua