Жалюзи в Киеве. Жалюзи Киев.
Жалюзи, вертикальные жалюзи, шторы

т.(044) 227-43-24      

 
 
   

 

Каталог 

О нас

Вопросы

Фотогалерея

Полезная информация

Контакты - заказ

Вертикальные жалюзи

Горизонтальные жалюзи

Ролеты тканевые

  Главная

 

 

 
Что нового ?

 

ЦЕНЫ СНИЖЕНЫ

Обновился  прайс

 

Пополнился раздел Статьи.

 

 

 

Полезные статьи

 

Полезные ссылки:

Жалюзи, ролеты

  Вертикальные жалюзи

 

 

 

Жалюзи.kiev.ua - Жалюзи в Киеве.

ЖАЛЮЗИ.kiev.ua - шторы-жалюзи в Киеве

 

 Статьи о жалюзи

Жалюзі вертикальні.

Вертикальні жалюзі на відміну від горизонтальних виглядають затишно, зберігаючи при цьому всі переваги жалюзі як функціонального елемента вікна. Плавне регулювання світлового потоку здійснюється обертом вертикальних полотен навколо осі приблизно в тому ж діапазоні регулювання, що і у горизонтальних жалюзі.

Вертикальні жалюзі

Проте повне відкриття жалюзі відбувається набагато зручніше - зрушенням складених полотен убік: або від одного краю до іншого, або до країв від центру, - як в звичних віконних драпіруваннях. При цьому механізм вертикальних жалюзі (завдяки більш легкої конструкції і іншому напрямку руху щодо сили тяжіння) потребує докладання меншого зусилля ніж механізм горизонтальних, а значить працюватимуть надійніше і служить довше. Завдяки антистатичною і пило відштовхуючий обробці жалюзі їх застосування стає можливим в приміщеннях з підвищеними вимогами до санітарних умов або електромагнітного фону. Цікаво, що функціональні переваги жалюзі так очевидні, що змушують художників з інтер'єрів шукати спосіб поєднання їх з консервативними віконними драпіровками, використовуючи легкі тканинні жалюзі як гардин, поряд з важкими шторами, або навпаки - поєднуючи щільні жалюзі з повітряними фіранками.

 Мультифактурні жалюзі представляють собою вертикальні жалюзі з поєднанням на вертикальних смужках (ламелях) різних матеріалів. Комбінація тканини і пластика з додаванням дзеркальних вставок із золота або срібла дозволяє створити конфігурації будь-якої складності - від арок і ламбрекенів до оригінальних геометричних форм.

Композиційні жалюзі (Фото жалюзі) є прекрасним елементом декору для офісних і житлових приміщень, який доповнить і передасть обсяг у просторі будь-якого стилю від класики до хай-тека. Це можуть бути репродукції картин, малюнки, фотографії. Можливо нанесення будь-якого малюнка. Дуже часто до композиційних жалюзі звертаються як до способу виразного рекламного носія в громадських холах, кабінетах керівників, офісах, салонах і магазинах.

Жалюзі вертикальні на кронштейні


В офісі вони допомагають створити індивідуальний корпоративний стиль. Метод часто застосовується для реклами фірми у вигляді її логотипу, кольорових зображень, написів, реклами. Композиційні жалюзі також ідеально підходять для оформлення вітрин, будучи вигідним матеріалом для зовнішньої реклами. Для житлових приміщень це інтер'єр, який створює затишок в домі. Такі жалюзі можуть монтуватися як на вікнах, так і на стінах, виконуючи роль ширм, перегородок, настінних панно у вітальнях, спальнях, дитячих, кабінетах. На жалюзі можливе нанесення логотипу, рекламного повідомлення, фотографії, нанесена фарба не вигорає на сонці, жалюзі можна мити, чистити, а зображення не втратить своєї якості.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
   Жалюзи.kiev.ua  Жалюзі.kiev.ua